wtorek, 1 listopada 2016

Nowa kolekcja MOONS Varsovie zachwyca!

Temat sukni ślubnych to historia, która prawdopodobnie nigdy się nie znudzi. I niezależnie od tego czy w danym momencie szykujemy się do tego jednego z najważniejszych dni w życiu czy też po prostu oglądamy te kreacje przy okazji, jedno jest pewne – trudno nie zachwycać się takimi projektami. Zresztą nie inaczej jest w przypadku kolekcji Alchemia 2017 marki MOONS Varsovie.

Inspiracją do stworzenia tych sukien była baśń oraz magia księżyca. Kolekcja ta to więc ewolucja myśli o formie, surowości i naturze. Do charakterystycznych dla MOONS surowych cięć i transparentnego jedwabiu dołączył blask, błysk i tajemnica. A wszystko to za pomocą patynowanej żorżety, wełny przetykanej złotą nicią, ornamentowej struktury tkanin, srebra, bohemicznych zdobień, kamieni czy plisów. A co jest detalem łączącym wszystkie dotychczasowe kolekcje  marki? Szlachetna, francuska koronka Sophie Hallette, zrobiona w manufakturze, z której pochodziła również koronka zdobiąca suknię ślubną Kate Middleton.

Do uzupełnienia kolekcji 2017 i stworzenia wyjątkowych mini-kolekcji dodatków, duet MOONS zaprosił również swoich przyjaciół, czyli Decolove (misternie zdobione, ręcznie wykonywane tiary, korony, spinki), C by Cosima Borawska (wykonywane ręcznie, w pojedynczych egzemplarzach, opaski z elementami jedwabiu), Rosa Gold Chains (subtelna biżuteria o współczesnych formach) oraz Wasze Obrączki (najbardziej osobiste obrączki świata, wykonywane w znakomitej warszawskiej pracowni złotniczej). W wyniku tych kolaboracji powstaływięc między innymi wyjątkowe mini-serie akcesoriów, dostępne wyłącznie w atelier MOONS.

Piękne suknie duetu Maria Folta-Szopińska oraz Magda Socha-Włodarska pokazuje modelka, Karina Elisabeth Taranowicz, a autorką fotografii jest Zuza Krajewska.

PODOBNE ARTYKUŁY

street redakcyjny

street czytelniczek

hot hity

Krem BB Golden Rose, 29,90 PLN
Mokasyny Zara, 119 PLN
Broszka Solar, 39 PLN