wtorek, 20 czerwca 2017

Grand Bazar już 24 czerwca w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy!

Wakacje tuż-tuż, a więc czas najwyższy przygotować siebie i swoją garderobę na ten najbardziej wyczekiwany okres w roku. Czujesz, że twoja szafa nie jest jeszcze gotowa na nadejście gorących temaperatur? Jeśli tak,  już 24 czerwca przyjdź na Grand Bazar! Co to takiego? Targi mody, podczas których zrobisz zakupy i zapoznasz się najnowszymi kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów oraz marek. Gdzie odbędzie się event? W Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy, przy Brackiej 25. Uwaga, wstęp jest bezpłatny!

Co konkretnie czeka na ciebie na Grand Bazar? Ponad 130 stoisk, w tym między innymi: Reinkreacja, My Signature czy Yeah Bunny. Na targach kupisz jednak nie tylko ubrania, ale również biżuterię (Polańska & co, Fruti Bijoux) i dodatki ( Papillon 4 you). Nie zabraknie smaczków ze świata vintage (Saint Warsaw), a także mody dziecięcej (Memola, Titot, Adiku). Oprócz tego, wraz z BeGlossy przyszykowano specjalną strefę Piękna, w której bezpłatnie przetestujesz kosmetyki najlepszych marek oraz skomponujesz swój własny zestaw. Dodatkową atrakcją będą stoiska slow food, gdzie będziesz mogła nabyć zdrowe artykuły spożywcze. A gdyby tego było mało, na targach odbędą się warsztaty tworzenia lasów w słoiku. Swoją pracę będziesz później mogła zabrać do domu.

Koniec niespodzianek? Nie! Targi odwiedzi również Jessica Mercedes, która będzie wyprzedawała ubrania ze swojej szafy! A poza tym, po zakupach możesz udać się do naszej strefy z relaksu, w której czekają na ciebie kanapy i coś do jedzenia. Czas umili muzyka grana przez kolektyw DJ’ski. 

Zapraszamy!

PODOBNE ARTYKUŁY

street redakcyjny

street czytelniczek

hot hity

Sukienka Sugarfree, 199,00 PLN
Torebka Zara, 119 PLN
Element petite Disney x Pandora, 79 PLN