sobota, 12 sierpnia 2017

Simple na jesień-zimę 2017/18

Zobacz najświeższe propozycje marki.

fot. materiały prasowe

Co na jesień przygotowało dla nas Simple? Polski brand w tym sezonie stawia na prostotę i wyrafinowanie. Jednakże oprócz typowych dla marki modeli, w kolekcji będzie również widoczna inspiracja filmem noir i ikonami kina XX wieku, w tym między innymi Gretą Garbo, Marleną Dietrich, Lauren Becall czy Ingrid Bergman.

Kobieta Simple to teraz współczesna femme fatal, która nie boi się nieoczywistych zestawień i zabawy modą. A wszystko to za pomocą ciekawych, kolorystycznych połączeń, oryginalnych wzorów czy nieoczywistych tkanin.

Co konkretnie czeka na ciebie w najświeższej ofercie marki? W kolekcji dominują kultowe modele brandu, czyli miękkie płaszcze w wielu wersjach kolorystycznych, oversize’owe sukienki z asymetrycznymi cięciami i elementami wiązań, a także klasyczne garnitury, koszule i modne golfy.

Co warte podkreślenia, w jesiennych propozycjach Simple pojawiają się nieoczywiste dla marki tkaniny, jak na przykład lateks.Nie zabraknie jednak oczywiście bardziej uniwersalnych materiałów, czyli dzianiny, wełny, oraz wiskozy.

W zbliżającym się sezonie będzie można zobaczyć również nową odsłonę linii biznes w lekkiej, bardziej uniwersalnej wersji. Dzięki zastosowaniu prostych rozwiązań krawieckich i bazowej linii kolorystycznej, biznesowe propozycje będą modnym i funkcjonalnym rozwiązaniem również na co dzień.

Simple, prawda? 

PODOBNE ARTYKUŁY

street redakcyjny

street czytelniczek

hot hity

Sukienka Sugarfree, 199,00 PLN
Torebka Zara, 119 PLN
Element petite Disney x Pandora, 79 PLN