środa, 8 listopada 2017

7 powodów, dla których warto kupić grudniowy numer magazynu HOT Moda!

W sprzedaży już od 10. listopada. Sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy!

fot. materiały prasowe

1. Więcej mody

W grudniowym numerze czekają na ciebie 3 looki w stylu Zadig&Voltaire, najmodniejsze grube golfy, kolejna porcja trendów, odtwarzanie stylizacji Kai Gerber, a także moda według blogerki– Gosi Boy.

2. Więcej porad

Jak wystylizować się na święta? Na jakie okrycia wierzchnie warto postawić tej zimy? Jak nosić swetrową sukienkę? A może chcesz wiedzieć, jakie looki powinno się nosić w ciąży? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym najnowszym numerze!

3. Więcej urody

Hity ze świątecznych kolekcji, zimowe zapachy, testy baz pod podkład oraz maseczek, a także makijaż według blogerki – Karoliny z duetu MarKa. To wszystko znajdziesz w urodowej części naszego magazynu!

4. Bohaterka naszej okładki – Ada Fijał

Mamy tutaj fanki Ady Fijał? Jesteśmy pewne, że tak! Jeśli więc chcesz zobaczyć stylową aktorkę w sesji, autorstwa Marty Wojtal, koniecznie kup grudniowy numer HOTa! Te piękne fotografie naprawdę warto zobaczyć!

5. Metamorfozy z Mają Sablewską

Agnieszka Wojtysiak niedawno skończyła 30 lat, a my z tej okazji sprezentowałyśmy jej nowy wizerunek. Nad wszystkim tradycyjnie czuwała Maja Sablewska. Efekt? Odsyłamy na stronę 45!

6. Looki z Facebooka

Podzieliłaś się z nami swoją stylizacją? Sprawdź, czy twój look nie znalazł się w jednej z naszych rubryk!

7. Konkurs – Fashion Spy!

Już po raz trzeci możesz zabawić się z nami w modowego szpiega! Na czym polega akcja? W magazynie pięć razy pokazałyśmy pewną rzecz. Odszukaj ją i wskaż strony, na których ją ukryłyśmy. Dodatkowo napisz nam w paru słowach, dlaczego warto kupować naszą gazetę. Do wygrania szukany prezent oraz miłe niespodzianki! To co, podejmiesz wyzwanie?

 

PODOBNE ARTYKUŁY

street redakcyjny

street czytelniczek

hot hity

Botki Mango, 269,00 PLN
Torebka Zara, 119 PLN
Element petite Disney x Pandora, 79 PLN