piątek, 9 lutego 2018

Takiej reklamy jeszcze nie było! Swarovski zaskoczył na Walentynki

Brawo!

fot. Instagram @swarovski

Reklama Swarovski na Walentynki 2018

Walentynkowe reklamy zazwyczaj tworzone są według tego samego klucza. Ona i On, uśmiech, czułość i prezenty. Specjaliści od marketingu nie silą się w tym czasie na kreatywne historie, bowiem jest to moment, w którym chodzi tylko o podpowiedź: „14-stego lutego podaruj nasz produkt ukochanej – na pewno będzie wniebowzięta”. I choć najnowszy spot marki Swarovski niespecjalnie odbiega od innych tego typu reklam, musimy przyznać, że jego twórcy wnieśli reklamę biżuterii na nowy poziom. Dlaczego? A chciażby dlatego, że po raz pierwszy w modowej kampanii widzimy pary homoseksualne.

W walentynkowym klipie Swarovskiego występują: Karlie Kloss i Andres Velencoso, Chiara Ferragani i Fedez, Ruth Bell i Veronika Krajplova oraz Kim Willecke i Sean Dubberke. Jak brand tłumaczy taki dobór bohaterów swojej kampanii? „Swarovski z dumą wspiera różnorodność i miłość we wszystkich jej postaciach”.  

Tę kontrowersyjną, jak na nasz rynek, reklamę można zobaczyć w internecie oraz telewizji. Dzięki niej nasze społeczeństwo nie tylko może zaczerpnąć inspiracji w kwestii walentynkowego prezentu dla ukochanej osoby, ale także dostać lekcję tolerancji i akceptacji wyborów innych ludzi.

Co sądzisz o tej kampanii? My mówimy HOT i witamy w XXI wieku! 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Buty, ZARA - 89,90 PLN
Kolczyki, H&M - 39.90 PLN
Torebka, MANGO - 139.90 PLN