wtorek, 10 października 2017

Marina wydała fortunę na swoją ostatnią stylizację!

Można za to kupić samochód...

fot. Instagram @marina_official

Marina jest jedną z tych celebrytek, które nie mogą narzekać na braki w garderobie. Żona Wojciecha Szczęsnego ma bowiem w swojej szafie same modowe perełki, a wszystko to wyłowione oczywiście z najwyższej (i najdroższej) półki. Przykładem tego stylizacyjnego dobrodziejstwa może być zresztą ostatni look wokalistki, którego z pewnością mogłaby jej pozazdrościć niejedna fashionistka... a na widok którego każdy portfel zadrżałby ze strachu.

Bluza? MISBHV – 650 złotych. Marynarka? Balenciaga – 8 000 złotych. Buty? Philip Lim – 4 000 złotych i plecak Chanel – ponad 20 000 złotych. Ile Marina łącznie wydała na zestaw, w którym poszła kibicować Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej? Ponad 30 000 złotych, czyli na przykład tyle, co zakup superegzotycznych wakacji dla dwojga czy dobry, używany samochód. No ale jak to mówią, kto bogatemu zabroni...

Jak oceniasz tę stylizację? Uważasz, że jest warta swojej ceny? My zdecydowanie pochwalamy ten look i doceniamy projekty, ale z tylu głowy mamy, że za o wiele mniejsze pieniądze można wyglądać równie stylowo! 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN