poniedziałek, 6 listopada 2017

Jessica Mercedes zdecydowała się na operację plastyczną!

Co zmieni się w jej wyglądzie?

fot. Instagram @jemerced

Operacje plastycznie to wciąż temat tabu, szczególnie wśród gwiazd. Większość znanych pań, nawet gdy zmiany są bardzo widocznie, nie przyznaje się do korzystania z zabiegów medycyny estetycznej. Jak więc tłumaczą swoje metamorfozy? Cóż, słyszałyśmy już o dietach zmieniających rysy twarzy, wspaniałych genach czy odpowiednim makijażu...

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy organizm starze się w tym samym tempie lub też, że utrata kilkunastu kilogramów, może nieco odmienić nasz wizerunek, niemniej chyba każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że niewiele jest prawdy w przywołanych tłumaczeniach. W związku z tym jeszcze bardziej doceniamy fakt, że są i takie celebrytki, które mówią szczerze, jak jest.

Kogo możemy zaliczyć do tego grona? Jessicę Mercedes. Blogerka powiedziała ostatnio fanom, że zamierza poddać się operacji szczęki. Dlaczego? Wszystko po to, by wyleczyć się ze swojego największego kompleksu, czyli wady zgryzu (czasami noszenie aparatu ortodontycznego nie przynosi oczekiwanych rezultatów).

Zabieg ten zaliczany jest raczej do skomplikowanych. Poza tym jest duże prawdopodobieństwo, że znacznie zmieni się wygląd jej twarzy. Tak czy inaczej, brawo za odwagę oraz szczerość! 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN