środa, 6 grudnia 2017

Kristina Pimenova nie jest już najpiękniejszą dziewczynką na świecie!

Zobacz, komu teraz świat przyznał ten tytuł.

 

Awesome time together with @thylaneblondeau shooting @poloralphlauren love you Thylane and can't wait to see you again ????????❤️

Post udostępniony przez Kristina Pimenova (@kristinapimenova2005)

 

Anastasiya Knyazeva - najpiękniejsza dziewczynka na świecie 

Tytuł „najpiękniejszej dziewczynki na świecie” jako pierwsza otrzymała Thylane Blondeau, która już od małego występowała w reklamach największych modowych marek. Jednak kiedy Francuska stała się nastolatką, mianem tym zaczęto nazywać Kristinę Pimenovą. Rosjanka ma dziś 12 lat, tak więc również musiała pożegnać się z tym tytułem. Kogo więc aktualnie świat okrzyknął najpiękniejszą? Internet właśnie zachwyca się Anastasiyą Knyazevą. Kim jest nowa, dziecięca królowa piękności?

Anna (skrót od Anastasiya) pochodzi z Rosji, ma 6 lat, wielkie, niebieskie oczy, buzię lalki i ponad pół miliona fanów na Instagramie. Dziewczynka już od kilkunastu miesięcy bierze udział w profesjonalnych sesjach zdjęciowych i znajduje się pod opieką agencji modelek Kids Management.

Uważasz, że Anastatiya zasłużyła na tytuł „najpiękniejszej dziewczynki”? Trzeba przyznać, że jest naprawdę bardzo ładna, jednak dla nas numerem jeden wciąż pozostaje mała Thylane. 

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN