piątek, 19 stycznia 2018

Magdalena Lamparska i Basia Kurdej-Szatan w niemal identycznych stylizacjach!

W ciągu ostatnich kilku miesięcy polskie celebrytki pokazały nam, że nie mają już problemu z tym, by ubrać się podobnie jak ich koleżanki po fachu. Na szczęście jednak outfity dublowały się na różnych eventach. Kto zdecydował się powielić stylizację innej gwiazdy? Małgorzata Rozenek, Natalia Siwiec czy Ola Ciupa. Zresztą nie tylko te panie zdecydowały się na taki krok. Ostatnio na niemal identyczne looki postawiły Basia Kurdej-Szatan i Magdalena Lamparska.

Zielony, welurowy garnitur z metką Zaquad jako pierwsza założyła reklamowa Blondynka z Play'a. Basia wybrała tę kreację na premierę filmu „Narzeczony na niby”. Aktorka uzupełniła stylizację małą torebką w tym samym kolorze, srebrnymi sandałami, delikatną biżuterią oraz mocnym makijażem. Efekt? Rewelacyjny, dlatego nie dziwi nas, że tydzień później Magdalena Lamparska zdecydowała się na niemal identyczny outfit. Bohaterka serialu „Niania w Wielkim Mieście” postawiła jednak na nieco ciemniejszą wersję garnituru i marynarkę bez kieszonek. Swój look dopełniła wyraźniejszą biżuterią, czarnymi dodatkami i skromniejszym make-up'em. Która z dziewczyn zaprezentowała się lepiej?

Swój głos oddajemy na Basię. Dlaczego? Aktorka zdecydowanie lepiej poradziła sobie z dobraniem dodatków (u Magdy efekt psują nieco czarne czółenka). Jej look jest również bardziej wyrazisty. A ty co uważasz? 

fot. KAPiF

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN