piątek, 8 czerwca 2018

Anna Karczmarczyk jest łysa?!

Nowy wizerunek aktorka pokazała na Instagramie.

fot. Instagram @anna_karczmarczyk

Anna Karczmarczyk jest łysa?!

Kate Hudson, Kasia Warnke, Monika Brodka... co łączy te gwiazdy? Z całą pewnością fakt, że każda z tych pań zdecydowała się ogolić głowę na łyso. I niezależnie od tego, czy robiły to ze względu na rolę czy też „z własnej woli”, taki ruch zawsze wzbudza uwagę i kontrowersje. A przekonać się może o tym teraz na własnej skórze również Ania Karczmarczyk, która właśnie dołączyła do grona tych artystek.

Fotografią z „fryzurą na zero” pochwaliła się na Instagramie. 26-latka nie dołączyła do postu żadnego komentarza, a co za tym idzie, nie wiadomo, czy to nowe „uczesanie”, maska czy Photoshop. Tak czy inaczej większość fanów artystki nie jest zadowolonych z tej zmiany. I szczerze mówiąc, nam również nie przypadła do gustu.

I choć prawdą jest, że ładnemu we wszystkim ładnie (Ania nie prezentuje się przecież fatalnie  bez burzy włosów), zdecydowanie bardziej wolimy ją z długimi, blond kosmykami, których swoją drogą trochę jej zazdrościłyśmy. A ty co uważasz? Też masz nadzieje, że to tylko charakteryzacja do roli? 

 

.fot @karolinagrabowska #actress

Post udostępniony przez Anna Karczmarczyk (@anna_karczmarczyk)

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN