poniedziałek, 20 czerwca 2016

Pod niebem pełnym butów

Choć przed sobą mamy jeszcze lato, projektanci szykują się już powoli do jesieni. Nie inaczej jest w przypadku marki 3i, która przedstawiła niedawno swoją najnowszą, jesienno-zimową kolekcję. 

Prezentacja obyła się na 50. piętrze w apartamentowcach Daniela Libeskinda przy ulicy Złotej 44. Kolekcję zaprojektowano z myślą o potrzebach współczesnej kobiety oraz nowoczesnego mężczyzny, co zauważyć można w  projektach butów i torebek, które cechuje niespotykany dotąd design, łączący klasykę z nutą ekstrawagancji. Nietypowe połączenia faktur, wyraziste printy, a  wszystko to w ciepłych tonacjach - delikatnym beżu, wyrazistym brązie, intensywnym bordo oraz klasycznej czerni.

Kto przyszedł obejrzeć najnowsze propozycję marki 3i? Aleksandra Szwed, Anna Wendzikowska, Paulina Sykut-Jeżyna. Sylwia Nowak czy Grażyna Wolszczak. Jesienno-zimowa kolekcja wzbudziła zainteresowanie i sympatię gwiazd, ale to super-kobiece botki peep toe zdobyły ich modowe serca. 

Jesienno-zimową kolekcję będzie można nabyć na przełomie sierpnia i września w stacjonarnych salonach w Galerii Mokotów, Arkadii i Złotych Tarasach oraz w sklepie internetowym www.3i-store.com.

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN