środa, 8 listopada 2017

5 rzeczy, które trzeba wiedzieć, przyjaźniąc się ze stylową dziewczyną

Dodałabyś coś do tej listy?

fot. Imaxtree

Skoro jesteś czytelniczką naszego serwisu, z pewnością kochasz modę i zakupy. Jesteśmy jednak pewne, że nie każda z twoich przyjaciółek podziela z tobą akurat te dwie pasje. Zgadza się? Jeśli właśnie przytaknęłaś, przeczytaj ten tekst z przymrużeniem oka i podeślij swojej BFF!

1. Trzeba zrozumieć, że wyjście na zakupy, to nie spokojny i krótki spacer...

Chcesz wybrać się z nią na modowe polowanie? Oczekujesz, że pomoże wybrać ci idealny płaszcz ? Cóż, licz się z tym, że raczej nie zajmie wam to godzinkę. Ona do zadania podchodzi poważnie i z pewnością nie zdecyduje się na pierwszy przystępny model. Tak więc „wdech, wydech”... i myśl o tym, że niedługo w twojej garderobie znajdzie się prawdziwa perełka!

2. I że robienie odpowiedniego zdjęcia na Instagram wymaga trochę czasu.

Ładny Instagram w dzisiejszych czasach to nie próżność, lecz obowiązek, który każda stylowa dziewczyna chce wypełniać jak najlepiej! Tak więc trochę cierpliwości, bo to poważne sprawy!

3. Magazyny modowe to nie jest tylko gazeta dla zabicia czasu czy element dekoracyjny!

Wchodzisz do jej mieszkania i na każdym kroku widzisz modowe czasopisma? Hot Moda i Harper's Bazaar w ilościach hurtowych to źródła inspiracji i modowej wiedzy. Nie wolno ich wyrzucać, owijać garnków czy używać jako podkładki pod gorące napoje lub kwiaty... Z szacunkiem, prosimy, z szacunkiem!

4. Racje miał ten, kto powiedział, że lepiej być spóźnioną niż brzydką!

Warto zapamiętać, że stylowa dziewczyna, nigdy nie wyjdzie z domu w pierwszym lepszym zestawie. Jeśli więc tuż przed wyjściem stwierdzi, że te czerwone botki średnio pasują do niebieskiej sukienki, należy przyjąć, że tak jest i cierpliwie poczekać, aż szybko zmieni swój look. W końcu, chyba nikt nie chce cały wieczór patrzeć na nieszczęśliwą kobietę, prawda?

5. Nigdy nie krytykuj jej wyborów, ani cen jej wymarzonej torebki...

Cóż, fashionistce można powiedzieć wiele. Że jej zupa jest mało smaczna. Że umiejętności prowadzenia samochodu pozostawiają wiele do życzenia czy że wybrała słaby film w telewizji. Jeśli jednak życie ci miłe, nigdy nie krytykuj jej wyglądu. Ona się zna na trendach, a że aktualnie HOT są „dziwne” rzeczy... sorry, taką mamy modę. Wybrała torebkę za 1000 złotych, też radzimy przemilczeć ten wątek. Pamiętaj, piękno nie ma ceny. 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN