środa, 8 listopada 2017

7 powodów, dla których warto kupić grudniowy numer magazynu HOT Moda!

W sprzedaży już od 10. listopada. Sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy!

fot. materiały prasowe

1. Więcej mody

W grudniowym numerze czekają na ciebie 3 looki w stylu Zadig&Voltaire, najmodniejsze grube golfy, kolejna porcja trendów, odtwarzanie stylizacji Kai Gerber, a także moda według blogerki– Gosi Boy.

2. Więcej porad

Jak wystylizować się na święta? Na jakie okrycia wierzchnie warto postawić tej zimy? Jak nosić swetrową sukienkę? A może chcesz wiedzieć, jakie looki powinno się nosić w ciąży? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w naszym najnowszym numerze!

3. Więcej urody

Hity ze świątecznych kolekcji, zimowe zapachy, testy baz pod podkład oraz maseczek, a także makijaż według blogerki – Karoliny z duetu MarKa. To wszystko znajdziesz w urodowej części naszego magazynu!

4. Bohaterka naszej okładki – Ada Fijał

Mamy tutaj fanki Ady Fijał? Jesteśmy pewne, że tak! Jeśli więc chcesz zobaczyć stylową aktorkę w sesji, autorstwa Marty Wojtal, koniecznie kup grudniowy numer HOTa! Te piękne fotografie naprawdę warto zobaczyć!

5. Metamorfozy z Mają Sablewską

Agnieszka Wojtysiak niedawno skończyła 30 lat, a my z tej okazji sprezentowałyśmy jej nowy wizerunek. Nad wszystkim tradycyjnie czuwała Maja Sablewska. Efekt? Odsyłamy na stronę 45!

6. Looki z Facebooka

Podzieliłaś się z nami swoją stylizacją? Sprawdź, czy twój look nie znalazł się w jednej z naszych rubryk!

7. Konkurs – Fashion Spy!

Już po raz trzeci możesz zabawić się z nami w modowego szpiega! Na czym polega akcja? W magazynie pięć razy pokazałyśmy pewną rzecz. Odszukaj ją i wskaż strony, na których ją ukryłyśmy. Dodatkowo napisz nam w paru słowach, dlaczego warto kupować naszą gazetę. Do wygrania szukany prezent oraz miłe niespodzianki! To co, podejmiesz wyzwanie?

 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN