wtorek, 13 lutego 2018

Poznaj Miquelę Sousę, czyli pierwszą influencerkę, która... nie istnieje

Dziewczyna ma już ponad 500 000 obserwatorów na Instagramie.

fot. Instagram @Miquela Sousa

Pozycja blogerek modowych wydawała się niezachwiana. Piszemy wydawała, bo na horyzoncie pojawia się właśnie ich konkurencja. O kim mowa? O wirtualnej influencerce, Miqueli Sousie.

Ma 19 lat i brazylijsko-hiszpańskie korzenie, mieszka w Los Angeles, a jej instagramowe konto obserwuje aktualnie blisko 570 000 osób. Dziewczyna, a właściwie awatar, serwuje codziennie swoim obserwatorom modowe inspiracje, publikując stylizacje, których nie powstydziłaby się żadna fashionistka. Ulubione marki? Chanel, Prada czy Moschino. Jak przyznaje w jednym z wywiadów, na ten moment nie zarabia dużo na prowadzeniu swojego profilu, niemniej wiele ubrań dostaje za darmo.

Myślisz, że Miquela zajmuje się wyłącznie modą? Nic z tych rzeczy. Influencerce bliska jest także muzyka. Dziewczyna chętnie dzieli się z fanami ulubionymi dźwiękami na Spotify, a na swoim koncie ma również własny singiel. Kto jest twórcą awatara? To wciąż tajemnica. 

Co o tym sądzisz? My wolimy jednak obserwować postaci z krwi i kości. Doceniamy projekt, gratulujemy pomysłu, ale na jednej wirtualnej influencerce pozostańmy. 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN