Tags: instagram, zara
piątek, 13 kwietnia 2018

Jesteś fanką Zary? Te 6 instagramowych kont powinnaś dodać do obserwowanych

6 razy tak!

fot. Instagram @zara.outfits

Fanpage Zary na Instagramie

Gdzie znaleźć sukienkę na wesele? Dokąd się udać, by kupić stylowy garnitur do pracy? Do którego sklepu pójść, żeby wyjść z wieloma stylowymi projektami i nie pójść przy tym z torbami? Większości z nas do głowy przychodzi teraz pewne tylko jedna odpowiedź. Jaka? (Matka) Zara, oczywiście.

Nie jest żadną tajemnicą, że hiszpańska sieciówka podbiła serca kobiet na całym świecie. Dlaczego? Brand przyciąga swoich fanów supermodnymi ubraniami i dodatkami (kwestie dużej interpretacji wybiegami przemilczymy), bardzo szeroką ofertą (od klasycznych po szalenie oryginalne wzory, dla małych i dużych, młodych i starych), a także przystępnymi cenami. Nie powinien więc nikogo dziwić fakt, że grono miłośników Zary powiększa się z dnia na dzień, a także że na Instagramie pojawiło się wiele fanpage’y tego brandu. Najciekawsze? The Devils Wear Zara, Zara Addiction, Zara Outfits, Zara Lovers, Zara Mania oraz Zara Daily.

Każdy z tych profili gromadzi setki tysięcy fanów hiszpańskiego giganta. Co na nim znajdziesz? Looki dziewczyn, zbudowane właśnie z zarowych elementów.

I tak, gdy następnym razem upatrzysz sobie sukienkę, ale nie będziesz pewna, jak prezentuje się na człowieku (wiemy o funkcji rozszerzonej rzeczywistości, ale to jednak coś innego), już wiesz, gdzie szukać odpowiedzi. Masz wiele projektów z Zary i brakuje ci już pomysłów na ich stylizacje? Rzuć okiem na te konta – gwarantujemy, że lepszego źródła inspiracji nie znajdziesz.

My już dodałyśmy je do obserwowanych, a ty? 

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN