czwartek, 7 czerwca 2018

Latynoska opowieść Roberta Kupisza - musisz zobaczyć te looki!

Robert Kupisz, Latina, wiosna-lato 2019

Zeszłej zimy miałam okazje spędzić urlop na Kubie. Wyjazd ten od wielu lat był na liście moich marzeń, tak więc wyobraź sobie jaką radość czułam, gdy na własne oczy mogłam podziwiać tę wyspę jak wulkan gorącą oraz mój smutek, kiedy po powrocie do Polski, uzmysłowiłam sobie, że to marzenie mam już za sobą. I choć obiecałam sobie, że na 40-ste urodziny (czyli jeszcze parę dobrych lat zostało) wybiorę się tam ponownie, czułam dziwną pustkę i tęsknotę za tym karaibskim rajem. Piszę czułam, bo dzięki Robertowi Kupiszowi, miałam okazje na chwilę przenieść się w to „moje” miejsce. A wszystko to dzięki prezentacji najnowszej kolekcji projektanta na sezon wiosna-lato 2019.

Praska Drukarnia zamieniła się w latynoską ulicę nie tylko dzięki odpowiednim stylizacjom modelek, ale także poprzez świetną, (nie tylko) kubańską muzykę i jeszcze lepszą scenografię, która przedstawiała charakterystyczną dla południowo-amerykańskiej społeczności codzienność. Show dopracowane pod każdym względem sprawiło, że chyba nikt nie był w stanie usiedzieć spokojnie na krześle. I mimo że dalej jestem pod wrażeniem przedstawienia, opowiem ci trochę o samych projektach.

Co przyciągnęło moją uwagę? Przede wszystkim fakt, że w „Latinie” widziałam prawdziwe latynoski. Piękne, seksowne, pewne siebie. Projektant użył pewnych oczywistych dla tej kultury form, takich jak falbany, cekiny czy skąpe kroje, obszerne bluzy, ale co istotne, nie zapomniał o takich detalach jak liczne dodatki, które przecież są absolutnym must-havem dla kobiet z tamtej części kraju (zakochałam się szczególnie w moro opasce, ozdobionej brokatowym motylem!). Zresztą specjalnie dla ciebie, wybrałam 14 najlepszych, moim zdaniem, looków z wybiegu.

To była piękna i superstylowa podróż. Gracias Robert, muchas gracias! 

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN