czwartek, 28 czerwca 2018

6 powodów, dla których warto kupić lipcowo-sierpniowy numer magazynu HOT Moda!

W sprzedaży już od 29. czerwca. Sprawdź, co dla ciebie przygotowaliśmy!

fot. materiały prasowe

6 powodów, dla których warto kupić lipcowo-sierpniowy numer magazynu HOT Moda!

1. Moda

Co przygotowałyśmy dla ciebie w sekcji moda? Odtworzony look z wybiegu Givenchy, przegląd spódnic na guziki, kopertowe sukienki czy rozebrany na czynniki pierwsze styl blogerki – Weroniki Załazińskiej. Polecamy!

2. Porad

Jak się wystylizować do pracy i na piknik? Gdzie szukać hitów z Instagrama w wersji niskobudżetowej? Jak nosić róż i kostium kąpielowy ( nie tylko na plaży!)? Odpowiedzi szukaj w naszym magazynie!

3. Uroda

Mgiełki do ciała, wakacyjne trendy w makijażu, przegląd spinek i opasek oraz porady, co spakować do kosmetyki – to wszystko czeka na ciebie w najnowszym numerze HOT Moda!

4. Bohaterka okładki – Olga Kalicka

Na co dzień możesz oglądać ją między innymi na deskach Teatru Kwadrat czy w serialu „Rodzinka.pl”. Specjalnie dla nas Olga wcieliła się natomiast w rolę stylowej podróżniczki. Aktorka pozowała przed obiektywem Borysa Synaka i Sebastiana Dziechciarza. Stylizacją w klimacie safari zajęła się Ania Akińcza. Jesteś ciekawa efektów? Zapraszamy na stronę 31!

5. Metamorfozy czytelniczek

Stylistki - Martyna Pejs i Ania Akińcza tym razem przekonały Olę do modowych eksperymentów. I choć nasza czytelniczka ma perfekcyjne warunki fizyczne, jej styl był szary i smutny. Czy dziewczyny przekonały bohaterkę do kolorów? Przekonasz się na stronach 51-55.

6. HOT steet style

Podzieliłaś się z nami swoją stylizacją? Sprawdź, czy twój look nie znalazł się w jednej z naszych rubryk!

fot. materiały prasowe

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN