czwartek, 30 sierpnia 2018

HOT trendy na jesień według Jessiki Mercedes

Romantyczne i kobiece kreacje inspirowane Dzikim Zachodem

Jessica Mercedes x Orsay - kolekcja "My Fashion Connection"

Jessica Mercedes i Karen Amirhanian, główny projektant i dyrektor kreatywny ORSAY połączyli siły i stworzyli nową kolekcję jesiennych kreacji. Króluje w nich dziewczęcy romantyzm i zwiewność, ale też odwaga, pewność siebie i westernowy sznyt. Co ciekawe, Jessica została dyrektor artystyczną kampanii, do której sesję zdjęciową wykonano w klimatycznym ogrodzie Dworu Norwida.

 

 

 

Co oznacza hasło „My Fashion Connection"?

Nazwa kampanii kryje w sobie całą filozofię marki ORSAY, czyli chęć do wyrażania własnego stylu, miłość do mody i chęć do wspólnego cieszenia się modą. Bo przecież moda to pasja, która łączy ludzi!

 

 

„Wydaje mi się, że najnowsza kolekcja Orsay jest zdecydowanie dla kobiet otwartych na nowe trendy. Dla kobiet pewnych siebie, które potrzebują zarówno ubrań klasycznych do biura, jak i romantycznych na randkę, czy szalonych na imprezę. Wszystkie te elementy są w tej kolekcji. Staraliśmy się przygotować ją w taki sposób, by była różnorodna i trafiała do różnych kobiet. Tym, co łączy ze sobą wszystkie elementy, jest właśnie stylistyka boho.” – mówi Jessica Mercedes w wywiadzie dla magazynu „My Fashion Connection”.

 

 

Karen Amirhanian: „Kobieta, dla której powstaje projekt, jest zawsze w centrum mojej uwagi. Na początku to ona jest moją inspiracją. Potem staram się zaproponować jej coś nowego - mój pomysł na stylizację. Na końcu to klientka powinna czuć się dobrze moim projekcie. A jaka jest kobieta, dla której projektuję? Przede wszystkim kobieca, nowoczesna i z odrobiną seksapilu!”

 

Fot. materiały prasowe

 

Romantyzm, styl boho i... Dziki Zachód!

Kolekcja obejmuje dwie linie. W pierwszej linii o nazwie Pretty Western Girls inspirowanej Dzikim Zachodem znajdziemy sukienkę ze wzorem paisley, zwiewną, czarną w stylu boho
i dopasowaną sukienkę z dzianiny. Do tego oversizowy kardigan z nitami i jesienne must-have, czyli kowbojskie akcesoria. Nie brakuje też ponadczasowego klasyka, czyli czarnej ramoneski.

 

 

Linia Vintage Love to romantyczna odsłona kolekcji. Kwieciste sukienki, czerwony, dzianinowy total look i absolutny hit – koniakowy kożuch teddy coat.

 

Konkurs ORSAY

Z okazji pojawienia się nowej kolekcji marka ORSAY przygotowała dla swoich klientów konkurs, w którym do wygrania jest weekend dla dwóch osób w jednej ze stolic mody – Mediolanie i właśnie tam przeżyć modową przygodę z kimś bliskim. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

 

Jessica i Karen udowadniają, że hasło "My Fashion Connection" ma wiele znaczeń.
A czym jest to hasło dla Ciebie? W jaki sposób łączysz się z modą?

 

Nagrody dodatkowe to vouchery do ORSAY o wartości 200 PLN, natomiast nagrodą gwarantowaną jest e-magazyn „My Fashion Connection”. Jest to wspólne dzieło ORSAY i redaktor naczelnych, którymi zostały ambasadorki Klubu Modnych Kobiet ORSAY – Karolina Wilk i Monika Liwoch.

 

A oto, co znajdziemy w magazynie „My Fashion Connection”:

– WOMEN x WOMEN (kobiety x kobietom) – czym jest hasło My Fashion Connection dla Karoliny Wilk i Moniki Liwoch - redaktor naczelnych magazynu i ambasadorek Klubu Modnych Kobiet ORSAY
– HIS x HERS CONNECTION (moda jego x jej oczami) – wywiad z Jessiką i Karenem
– PRZEZ DZIURKĘ OD KLUCZA (jak powstaje fashion connection) – making of kolekcji
– SO DIFFERENT x SO ALIKE (tak podobnie x tak różnie) – artykuł Karoliny Wilk „Biznes w rękach kobiet, czyli era womenomics”
– CLASSY x INDEPENDENT (klasyczna x niezależna) – artykuł „Western Girls - co je z nami łączy? - legendarne kobiety Dzikiego Zachodu”
– TRENDY x STYLISH (modnie i stylowo): artykuł „Jak moda łączy pokolenia” / artykuły Moniki Liwoch: „6 inspirujących looków na jesień” i „10 must have, które nigdy nie wyjdą z mody”
– FASHION x TRAVEL (moda x podróże); artykuł „Stolice mody - Mediolan, Paryż, Nowy Jork, Londyn”, artykuł poradnikowy „Bagaż pełen stylu – weekendowa walizka”.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie jm.orsay.com. Kolekcja dostępna jest w salonach i na orsay.com od 27 sierpnia 2018.

 

#JESSICAxORSAY   #MyFashionConnection

 

Zobacz modele z kolekcji My Fashion Connection":

Materiał promocyjny

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN