czwartek, 11 stycznia 2018

3 rzeczy, które warto wiedzieć o sukni ślubnej Anastasii Steele

Czujemy, że to będzie najgorętszy model w 2018 roku!

fot. Instagram @fiftyshadesmovie

Suknia ślubna Anastasii Steele

Miłosna historia Anastasii Steele i Christiana Grey'a bez wątpienia pobiła serca kobiet na całym świecie. Zresztą fakt, że 14 lutego 2018 roku do kin wchodzi trzecia cześć gorącego romansu, mówi sam za siebie. Co tym razem przyciągnie widzów? Ślub tych dwoje, bez wątpienia. No właśnie, a skoro już jesteśmy przy tej ceremonii, co powiesz o sukni ślubnej filmowej dziennikarki? Czy tak, jak i większość internautek, oddałabyś królestwo za podobny model? Cóż, my też. I choć pewnie pozostaje nam jedynie odszycie podobnej, na osłodę podajemy ci 3 interesujące fakty o tej kreacji. Zainteresowana?

1. Suknię po raz pierwszy pokazano tyłem. „Premiera” miała miejsce w sieci, wraz z pierwszą zapowiedzią filmu.

2. Kreacja jest dziełem Monique Lhuillier. Pracę tej amerykańskiej projektantki mogliśmy podziwiać już w drugiej części filmu. Artystka stworzyła szarą pelerynę, pokrytą piórami, którą Anastacia założyła na bal maskowy.

3. W takim projekcie najlepiej prezentują się klepsydry, które mają „czym” wypełnić suknię. Zbyt szczupłe panie lub te, które maja wąskie albo bardzo szerokie biodra, powinny raczej unikać takiego modelu. 

 

Spend Christmas with the one that matters most. #FiftyShadesFreed

Post udostępniony przez Fifty Shades Freed (@fiftyshadesmovie)

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN