piątek, 12 stycznia 2018

Jessica Mercedes przekazała na licytację WOŚP naprawdę wyjątkową rzecz!

To niemała gratka dla fanów blogerki.

fot. Instagram @jemerced

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy zbliża się wielkimi krokami. Pamiętaj jednak, że aby wspomóc Fundację Jurka Owsiaka, nie musisz czekać do niedzieli. Już dziś możesz wziąć udział w licytacji. O co warto zawalczyć? Z modowego punktu widzenia ciekawym wydają się być: ślubne suknie Agnieszki Radwańskiej i Ani Starmach, kreacja Zosi Ślotały z metką Bizuu, a także… weekend na Islandii z Jessicą Mercedes! HOT, prawda?

Na ten moment (12.01.18, 12:20), by pojechać z najpopularniejszą polską blogerką modową na wycieczkę, musisz przebić kwotę 5900 złotych. W tej „cenie” poza oczywiście dobrym uczynkiem, masz zapewniony przelot w obie strony, pobyt w hotelu ze śniadaniem oraz Jessikę jako przewodnika ;). Wszystko dla jednej osoby. Termin wyjazdu zostanie dopiero ustalony. Chętna? Licytacja potrwa do 16 stycznia.

Przypomnijmy, że w tym roku Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przyświecać chęć wyrównania szans w leczeniu noworodków. Impreza odbędzie się 14 stycznia 2018 roku.

HOT jest pomagać!

fot. Instagram @jemerced

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN