piątek, 12 stycznia 2018

Zosia Ślotała wystawiła na licytację WOŚP piękną sukienkę

To niezła okazja dla fanek marki Bizuu.

fot. Instagram @miss_zi

Na tegoroczną licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wiele gwiazd przekazało już swoje wsparcie. Z modowego punktu widzenia ciekawe wydają się być: suknie ślubne Agnieszki Radwańskiej i Ani Starmach, weekendowy wyjazd na Islandię z Jessicą Mercedes oraz kreacja Zosi Ślotały. Dlaczego sukienka stylistki może być nie lada gratką?

Projekt, o którym mowa, został stworzony przez Bizuu. Koronkowa perełka w odcieniu pudrowego różu powstała specjalnie na Flesz Fashion Night. Co ważne, możesz mieć pewność, że nikt inny nie będzie miał takiego samego wzoru, ponieważ Zuzanna Wachowiak i Blanka Jordan stworzyły tylko jedną taką sztukę. Sukienka ma rozmiar 38/40, ale projektantki dopasują ją do szczęśliwej nabywczyni.

Aby zdobyć tę sukienkę trzeba przebić kwotę 900 złotych (12.01.18, 16:50). Do kiedy można licytować? Aukcja wygaśnie 16 stycznia.

Przypomnijmy, że w tym roku Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie przyświecać chęć wyrównania szans w leczeniu noworodków. Impreza odbędzie się 14 stycznia 2018 roku.

Pomożesz?

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN