piątek, 9 lutego 2018

Rihanna zaprojektowała walentynkową kolekcję... skarpetek

Projekty DROGIE i bardzo stylowe.

fot. Instagram @badgalriri

Rihanna przygodę z modą zaczęła już jakiś czas temu. Piękna Barbadoska wchodziła w stylowe kolaboracje między innymi z Pumą, River Island, Diorem czy Armani Jeans. I choć tego typu działań ma już wiele na swoim koncie, artystka wciąż wciela się w rolę projektantki i czaruje nas swoimi pracami. Jak wygląda jej ostatni projekt? To bardzo stylowe… skarpetki.

Riri już po raz kolejny połączyła siły z marką Stance. Przypomnijmy, że gdy zrobiła to ostatnim razem, na rynku znalazły się skarpetki, na których widniała podobizna 29-latki. Na projektach tych mogliśmy zobaczyć artystkę w lookach, które przyciągnęły największą uwagę mediów. Czym więc zaskoczyła nas tym razem? Walentynkową kolekcją.  

Cold Hearted, bo tak nazywa się ta linia, składa się ze skarpetek w trzech wariantach kolorystycznych: ciemnoszarym, bordowym i pudrowo-różowym. Projekty te zostały ozdobione kamieniami. Cena? Około 460 złotych za parę.

Drogie, ale podobno miłość nie ma ceny… ;) chciałabyś mieć takie? Według nas z sandałami na słupku, zrobiłyby furorę tej wiosny!

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN