środa, 16 maja 2018

Zara wypuściła reklamowy film z okazji Dnia Matki - to bardzo wzruszający materiał

Zara wypuściła reklamowy film z okazji Dnia Matki (sezon wiosna-lato 2018)

Dzień Matki to wyjątkowe święto, które każdego roku celebrowane jest także przez wiele marek. Aktualnie ten wyjątkowy czas postanowiła docenić także Zara. Hiszpański gigant stworzył specjalną kampanię i wypuścił linię „mummy&me”. Kolekcję, w której znajdziesz dopasowane do siebie pod względem stylu czy printu ubrania dla małych i dużych, promuje krótki materiał wideo.

W filmie wzięły udział cztery mamy wraz ze swoimi pociechami z czterech różnych krańców świata. I tak na mniejszym lub większym ekranie możemy zobaczyć Harunę i Hannah z Los Angeles, Reginy z Sevilli, Sai i London z Nowego Jorku, a także Monikę, Zoję i Biankę z Warszawy(!). Dziewczyny opowiadają przed kamerą o swojej miłości. Od razu uprzedzamy, że to bardzo wzruszająca historia, która niezależnie od tego czy jesteś mamą czy nie, może wycisnąć z ciebie choć jedną łzę.

W naszej galerii znajdziesz również kampanijne zdjęcia. Szukasz tego typu zestawów? Według nas na szczególną uwagę zasługą komplety w grochy, kreacje w błękitno-białe prążki, a także looki w stylu boho.  

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN