niedziela, 11 lutego 2018

Zakochasz się w walentynkowej kolekcji &Other Stories

Zobacz, jak wygląda kapsułowa linia Rêve Éveillé.

fot. materiały prasowe

Za co kochamy święto zakochanych? Za walentynkowe kolekcje, oczywiście! Zresztą, jeśli twoje serce jeszcze nie poczuło tego romantycznego klimatu, koniecznie rzuć okiem na zdjęcia kapsułowej linii &Other Stories.

Rêve Éveille” (po francusku: śnić na jawie) oddaje nastrój i tajemnicę paryskich buduarów, przeobrażając bieliznę nocną w elegancką odzież dzienną. Inspiracja? Piżamowa. Chcesz wiedzieć więcej?

Propozycja ta składa się z 17 elementów, od ubrań aż po akcesoria. W kolekcji znajdziesz zestawy ready-to-wear, uszyte z mieszanek jedwabiu i tenceli. Ponadto &Other Stories przygotował dla ciebie również pantofle z pomponami, turbany, notesy czy maski do spania. A wszystko to utrzymane w paryskiej palecie kolorystycznej: od głębokiego granatu i burgundów po delikatne róże, kremowe biele i złote musztardy. Ceny? Od 100 złotych (np. za notes) do 550 złotych (za kimono). Produkty „Rêve Éveille” znajdziesz zarówno w sklepie stacjonarnym, jak i online.

Zainteresowana? Jeśli jeszcze przypadkiem wahasz się, czy nie sprezentować sobie czegoś z walentynkowej linii &Other Stories, popatrz tylko na kampanię. Te cudowne zdjęcia wykonano w hotelu Le Meurice w Paryżu – mieście, w którym znajduje się jedno z Atelier marki.

Nam serce zaczęło bić szybciej, a tobie? 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN