poniedziałek, 9 lipca 2018

Daria Ładocha stworzyła kolekcję ubrań

Daria Ładocha stworzyła kolekcję ubrań Freeshion

Darię Ładochę większość z nas kojarzy jako gotującą dziennikarkę programu „Dzień Dobry TVN”, autorkę kulinarnego bloga oraz zwyciężczynię drugiej edycji programu „Agent. Gwiazdy”. Obstawiamy jednak, że od tego momentu będziesz myślała o niej również... w modowym kontekście. A wszystko to za sprawą linii odzieżowej, którą stworzyła łącząc siły z polską marką Freeshion. Konkrety?

Projekty Darii to synonim sportowej elegancji. W jej propozycjach znajdziesz więc nie tylko wygodne bluzy, koszulki czy spodnie, ale również stylowe spódnice i modne sukienki z falbaną. Projekty te dostępne są oczywiście w żywych i energetycznych kolorach.

Co było inspiracją podczas tworzenia kolekcji? Jak mówi sama Daria: „kobiety, które spotykam każdego dnia – kolorowe ptaki. Matki, żony i kobiety sukcesu. Petardy, które nie boją się łączyć macierzyństwa z hobby i sportowym zacięciem. Ich aktywność, świadome żywienie i nieprawdopodobna energia wytwarzają nową kategorię nowoczesnego stylu życia – gdzie jego jakość stawiana jest na pierwszym miejscu".

Podobają ci się te ubrania? Projekty Darii kupisz na stronie dawanda.com. Ceny? Od 120 do 350 złotych.

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN