poniedziałek, 4 grudnia 2017

Meghan Markle pobiła swój własny rekord!

Jak to możliwe?!

fot. Starstock

Parę dni temu pisałyśmy o tym, że Meghan Markle pobiła rekord Kate Middleton. Chodziło oczywiście o wyprzedanie ubrań i dodatków w rekordowym tempie, tuż po tym, jak przyszła Księżna pokazała się w nich publicznie. Baleriny Sary Flint z turnieju tenisowego w Toronto (wyprzedały się w niecałą dobę), sukienka P.A.R.O.S.H z zaręczynowego wystąpienia (asortyment wyczerpał się w godzinę), a teraz przyszedł czas na torebkę, w której aktorka pokazała się podczas wizyty w Nottingham.

Skąd pochodzi torebka Meghan? Z kolekcji marki marki Strathberry. Cena? 495 funtów, czyli 2360 złotych. I choć nie jest to mały koszt, mówi się, że model ten zniknął ze sklepowych półek w zaledwie... 11 minut! Nieprawdopodobne, prawda? Niestety na kolejną dostawę trzeba poczekać aż do stycznia.

Co ciekawe, plotkuje się również, że wspomniana torebka przyczyniła się do złamania dyplomatycznego protokołu przez panią Markle. Dlaczego? Kobiety z Rodziny Królewskiej stawiają na kopertówki, dzięki czemu nie muszą podawać dłoni przypadkowym osobom.
Cóż, wygląda na to, że poza „efektem Kate”, mamy do czynienia również z „efektem Meghan”. 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN