piątek, 9 lutego 2018

Kinga Rusin w garniturze z sieciówki

Kinga Rusin należy do grona gwiazd, które bez wątpienia zaliczamy do stylowych. Dziennikarka zawsze może posłużyć jako modowy przykład, sprawnie omijając outfitowe wpadki i wybierając looki, będące zgodnymi z najświeższymi trendami. Przykład? Ostatnia stylizacja, w której pojawiła się podczas konferencji prasowej programu „Agent- Gwiazdy”.

Mowa oczywiście o granatowym garniturze w kwiaty. Skąd pochodzi ta perełka? Z wiosennej kolekcji marki KappAhl. Cena? Za marynarkę trzeba zapłacić 249.99 złotych, z kolei przy spodniach znajdziesz metkę z kwotą 149.99. Prezenterka wspomniany komplet uzupełniła bieliźnianym, pudrowym topem, klasycznymi czółenkami w kolorze nude oraz śliwkową torebką Chloe.

Podoba ci się ten garnitur? Niestety w sprzedaży pojawi się dopiero pod koniec marca. Uważamy jednak, że warto uzbroić się w cierpliwość i uwzględnić jego zakup w swoim budżecie. Dlaczego? Po pierwsze – prezentuje się na dużo droższy, niż wygląda. Po drugie – kwieciste komplety to absolutne hity nadchodzącego sezonu. Po trzecie? Doskonale sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas randki czy rodzinnych uroczystości.

Polecamy! 

fot. KAPiF

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN