wtorek, 13 lutego 2018

Nowy płaszcz Meghan Markle jest naprawdę HOT, zresztą tak jak i jego cena...

Myślisz, że jest tyle wart?

Meghan Markle w płaszczu w szkocką kratę z kolekcji Burberry

Meghan Markle ostatnimi stylizacjami udowadnia, że nie tylko doskonale zdaje sobie sprawę z tego, co w modzie piszczy, lecz także świetnie orientuje się w trendach obowiązujących na królewskim dworze. Narzeczona księcia Harry'ego zamieniła bowiem jeansy na materiałowe wzory, a parki ustąpiły miejsca eleganckim, długim płaszczom. Zresztą zatrzymajmy się właśnie przy okryciach wierzchnich, bo perełka w szkocką kratę, którą miała na sobie podczas wizyty w Szkocji, totalnie podbiła nasze serca.

Mowa o wełniano - kaszmirowym projekcie z kolekcji Burberry. Cena? Bagatela 1995 funtów, czyli około 10 000 złotych. Dużo, ale tłumaczymy sobie tę kwotę, jako dobrą inwestycję na lata (no może nie w przypadku przyszłej księżnej ;)). Meghan zestawiła płaszcz z czarnymi, szerokimi spodniami i golfem w tym samym kolorze. Stylizację uzupełniła małą torebką na łańcuszku w odcieniu butelkowej zieleni z oferty marki Strathberry. Model ten aktualnie jest wyprzedany, choć mówi się, że ma ponownie trafić na sklepowe półki.

A co z płaszczem? Ten wzór wciąż znajduje się w ofercie brytyjskiego brandu. Jeśli więc chciałabyś zostać jego szczęśliwą posiadaczką, wiesz gdzie go szukać. 

fot. FORUM

fot. FORUM

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN