czwartek, 8 marca 2018

Zara modyfikuje ślubny garnitur Emily Ratajkowski!

Jest rewelacyjny!

fot. Instagram @emrata

Zara wypuściła białą wersję ślubnego garnituru Emily Ratajkowski

Informacja o ślubie Emily Ratajkowski i Sebastiana Bear-McClarda zaskoczyła prawdopodobnie wszystkich. Niektórym panom napłynęły zapewne łzy do oczu (w końcu jedna z najgorętszych kobiet świata przestała być stanu wolnego), a paniom szybciej zaczęło bić serce na widok jej ślubnej kreacji. I choć wybór nie był zbyt oczywisty, założymy się, że niejedna dziewczyna nie pogardziłaby tym musztardowym garniturem z Zary. Jeśli jednak, tak jak i ta piękna modelka, chciałabyś powiedzieć sakramentalne „tak” w tym projekcie, a nie chcesz być tak oryginalna jak ona (pod względem koloru), hiszpańska sieciówka ma dla ciebie niespodziankę. Jaką? Białą wersję tego kompletu!

Cena? Ta sama, czyli za całość przyjdzie ci zapłacić 548 złotych (349 złotych marynarka i 199 złotych spodnie). Na ten moment garnituru musisz szukać w sklepach stacjonarnych, ponieważ online jest chwilowo niedostępny. Na stronie brandu znajduje się informacja, że rozmiarówka będzie wkrótce uzupełniona.

Co sądzisz o takiej ślubnej kreacji? My nie wybrałybyśmy jej do kościoła, ale na ślub cywilny „bez rozmachu” jak najbardziej! 

cc

fot. zara.com

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN