poniedziałek, 14 maja 2018

Natalia Siwiec w komplecie, który jest idealną, wakacyjną opcją

Podoba ci się?

fot. Instagram @nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec w komplecie z Sugarfree, który jest idealną, wakacyjną opcją

Wakacje zbliżają się wielkimi krokami, a więc jesteśmy przekonane, że urlopowe plany zaczynają się już klarować. Wycieczka last minute? Wypad do kurortu nad polskim morzem? A może wyjazd do jednej z europejskich stolic? Niezależnie od tego, gdzie się wybierzesz, już teraz warto zacząć kompletować looki na ten czas.

Przeglądy szortów, spódnic i bluzek są jeszcze przed nami, ale już teraz pokazujemy ci komplet, który z pewnością trafi w twoje modowe serce. Mowa o spódnicy połączonej z topem, który Natalia Siwiec zaprezentowała niedawno na pokazie najnowszej kolekcji Sugafree w warszawskim klubie The View. Projekt, który miała na sobie pochodzi z oferty tego właśnie brandu. Cena? Za całość zapłacisz około 300 złotych (produkt dostępny będzie od dzisiejszego wieczora w sklepie internetowym marki).

Dlaczego warto w niego zainwestować? Po pierwsze, podziękujesz sobie za niego w upały. Po drugie prążki, falbany i asymetryczne historie to wciąż gorące trendy. A po trzecie komplet ten przywołuje nam na myśl projekty z metką Self Portrait, a co za tym idzie, wygląda na trzy razy droższy, niż jest w rzeczywistości. HOT, prawda? 

fot. materiały prasowe

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN