czwartek, 7 czerwca 2018

[FOTORELACJA] #ILOVESHOPPING na Dzień Matki

Tym razem świętowałyście z waszymi mamami – było fantastycznie!

Fot. materiały prasowe

Cykliczne wydarzenie #ILOVESHOPPING zawsze cieszy się ogromnym zainteresowaniem wszystkich miłośniczek mody, wizażu i shoppingu. Tym razem była to edycja bardzo wyjątkowa – mogłyście sprawić przyjemność nie tylko sobie, ale również waszym mamom. To właśnie im dedykowana była specjalna edycja wydarzenia.

 

Zobacz relację z #ILOVESHOPPING na Dzień Matki:

 

 

W dniach 25-26 maja w warszawskim centrum handlowym Sadyba Best Mall od godziny 10:00 do 21:00 czekało na was i wasze mamy specjalne stoisko z mnóstwem atrakcji. W strefie mogłyście skorzystać z porad eksperta urodowego MAC Cosmetics, wykonać profesjonalny makijaż, a nawet manicure – to zasługa Hand Made by M. Czekało na was również darmowe badanie wzroku dzięki Paris Optique. Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych! Maluchy mogły namalować portret swoich mam, pomalować sobie twarz, zjeść zdrowe przekąski w strefie Okaidi. Rodzice natomiast mogli kupić wybrane produkty marki 50% taniej. A to wszystko przy pysznej kawie od Starbucks!

Nie obyło się również bez nagród! Każdy, kto zrobił zakupy w centrum handlowym Sadyba Best Mall za minimum 50 zł, otrzymał zestaw fantastycznych nagród!

 

Dziękujemy Wam za tak liczne przybycie – było nam bardzo miło się z wami spotkać!

 

Do zobaczenia podczas następnej edycji #ILOVESHOPPING! :)

Materiał promocyjny

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN