środa, 13 czerwca 2018

Małgorzata Rozenek-Majdan w pięknej różowej sukience "hiszpance"

Małgorzata Rozenek-Majdan w pięknej różowej sukience "hiszpance" z kolekcji Niumi

Gdy skończyła się emisja programu „Projekt runway” słuch po sporej części jego uczestników zaginął. I choć większość z nas kojarzy dziś pewnie jedynie Jakuba Bartnika czy Maćka Sieradzkiego, trzeba przyznać, że niektórzy bohaterowie show (mimo braku rozgłosu) radzą sobie naprawdę świetnie. A przykładem może być Dorota Cieszyńska, która z powodzeniem prowadzi markę Niumi.

Co znajdziesz w jej ofercie? Przede wszystkich sukienki, choć nie zabrakło również miejsca dla spódnic czy bluz. Zajmijmy się jednak jej sztandarowymi projektami, bo to waśnie je najczęściej wybierają gwiazdy. Zresztą popatrz tylko na różowy, wakacyjny look Małgorzaty Rozenek-Majdan z projektem Niumi w roli głównej. Prawda, że trudno się jemu oprzeć?

Perfekcyjna Pani Domu zdecydowała się na model Amy z najświeższej linii tego brandu. Cena? 650 złotych. Dużo? Pamiętaj, że już niedługo rozpoczynają się wyprzedaże, a co za tym idzie, z pewnością i tutaj możemy liczyć na niemałą obniżkę. Na ten moment sukienka dostępna jest w rozmiarach od 32 do 36.

Jak nosić ten projekt? Jesteśmy za propozycją celebrytki, z tym że szpilki zamieniłybyśmy na trampki, by uzyskać jeszcze bardziej stylowy efekt.

Podoba ci się ta sukienka? My mówimy HOT! 

fot. Instagram @m_rozenek

fot. niumi.pl

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN