czwartek, 7 czerwca 2018

Marina po raz kolejny postawiła na "ciążową" sukienkę z Zary

Marina po raz kolejny postawiła na "ciążową" sukienkę z Zary 

Informację o swoim błogosławionym stanie Marina Łuczenko-Szczęsna długo próbowała utrzymać w tajemnicy. Piszemy „próbowała”, ponieważ od wielu tygodni w mediach można było czytać newsy „kogoś z otoczenia gwiazdy” czy oglądać zdjęcia robione z ukrycia przez paparazzi. Wszystkie te rzeczy, miały zdradzać, że celebrytka i jej mąż, Wojciech Szczęsny, spodziewają się pierwszego potomka. WAG wycofała się więc nieco z życia publicznego i postanowiła nie rozmawiać z mediami (ani fanami) na temat ciąży. Do czasu, gdy będzie na to gotowa. A stało się to w połowie maja, kiedy za pomocą Instagrama potwierdziła, że wkrótce zostanie mamą.

Wokalistka opublikowała w social mediach urocze zdjęcie z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Jak się okazało, celebrytka zaprezentowała się wówczas w ażurowej sukience z Zary. W jej szafie znajduje się jednak więcej „ciążowych” kreacji z metką tej sieciówki. Skąd ta pewność? A chociażby stąd, że na kolejnych fotografiach również rozpoznajemy projekty hiszpańskiego giganta. Na jaką jeszcze sukienkę postawiła Marina?

Na błękitny, krótki model z falbaną, ozdabiany dużymi guzikami. Wzór ten znajdziesz w aktualnej kolekcji Zary. Na ten moment dostępny jest w pełnej rozmiarówce. Zastanawiasz się, czy warto mieć go w swojej garderobie? Jeśli także spodziewasz się dziecka, wygląda na to, że to dobra opcja. Natomiast jeśli nie jesteś w ciąży, sukienka na pewno świetnie sprawdzi się podczas wakacji. Modny krój, stylowy kolor i atrakcyjna cena (69 złotych!) - czego chcieć więcej? 

fot. zara.com

fot. zara.com

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN