piątek, 8 czerwca 2018

Ten projekt z Zary wyprzedał się w sekundę

Czarny kombinezon z Zary - sprzedażowy hit lata 2018

Aktualna kolekcja Zary obfituje w sprzedażowe hity. Komplet w wężową skórę, czółenka w grochy, t-shirt „delate the drama”, a teraz do grupy tej dołączył... czarny kombinezon. I o ile atrakcyjność poprzednich projektów można było dostrzec gołym okiem, tyle miłość do prostego kombinezonu, nie od razu wydała nam się zrozumiała.  W końcu jednak odkryłyśmy jego fenomen. W czym więc rzecz?

Po pierwsze model ten kupisz w superatrakcyjnej cenie, bo za 89.90 złotych. Po drugie? Okazuje się, że wzór ten prezentuje się HOT niemal na każdej sylwetce. Luźny fason zakryje drobne niedoskonałości figury, a czarny kolor optycznie wyszczupli ciało.

Jak go nosić? Na dzień zestawiaj z trampkami i kolorową listonoszką. Z kolei na wieczór łącz ze szpilkami w intensywnym kolorze, dużą kopertówką, a gdy będzie chłodno – długą marynarką.

Chcesz mieć ten kombinezon w swojej garderobie? Niestety online u nas również go nie znajdziesz. Możesz więc jedynie poszukać szczęścia w sklepach stacjonarnych lub liczyć, że niedługo ponownie pojawi się w sprzedaży.

Podoba ci się? 

fot. zara.com

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN