poniedziałek, 9 lipca 2018

Ten kostium kąpielowy pasuje na każdą sylwetkę i kosztuje niecałe 30 złotych!

Strój kąpielowy pasujący na każdą sylwetkę - jednoczęściowy model z Primark'a

Kilkanaście tygodni temu Zara wypuściła midi sukienkę w kolorowe paski, która rewelacyjnie prezentowała się nie tylko na dziewczynach z talią osy, co na Instagramie udowodniła jedna z brytyjskich blogerek. Sukienka ta (nie tylko dlatego) okazała się zakupowym hitem, więc nic dziwnego, że także inne brandy poszły w ślad hiszpańskiej sieciówki i wprowadziły do swojej oferty projekt, który przyjazny jest wielu sylwetkom. O czym mowa? Chodzi o kostium kąpielowy z letniej kolekcji Primarka.

Kosztuje 6 euro (ok. 30 PLN), jest jednym z najgorętszych wzorów tego sezonu (jednoczęściowy model w wielobarwne paski), a także wydłuża i wyszczupla nasze ciała. Magia? Może odrobinę. Jeśli więc wciąż szukasz idealnego stroju na te wakacje, koniecznie przemyśl jego zakup. Niestety sieć nie ma swoich sklepów w Polsce, ale wciąż pozostaje sprzedaż internetowa lub szybka wyprawa na przykład do Berlina (weekend w stolicy Niemiec plus shopping brzmi HOT!).

Nie jesteś przekonana, że dziewczyny o pełniejszych kształtach też będą w nim wyglądać dobrze? Spójrz tylko na te zdjęcia!

 

Post udostępniony przez Primark (@primark)

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN