poniedziałek, 6 sierpnia 2018

Basia Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w jednej kreacji

fot. Instagram

Basia Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec i Małgorzata Rozenek w jednej kreacji 

Historia zna już przypadki, kiedy to dwie lub więcej gwiazd zdecydowało się zaprezentować w takiej samej kreacji. Działo się tak już zarówno na zagranicznych, jak i na polskich, czerwonych dywanach. Ostatni przykład? Basia Kurdej-Szatan, Natalia Siwiec oraz Małgorzata Rozenek-Majdan. I choć każda z tych pań ma nieco inny styl, wszystkie trzy zdecydowały się na projekt z kolekcji Sugarfree, który doskonale sprawdzi się podczas wakacyjnych upałów.

Asymetryczną spódnicę z falbaną i top, odsłaniający brzuch, znajdziesz w linii „La Playa”, której twarzą wiosną tego roku została właśnie Miss Euro 2012. Aktualnie model „Bora Bora” dostępny jest na wyprzedaży. Cena? 279 złotych.

Dlaczego warto zainwestować w ten komplet? Jak już kiedyś wspominałyśmy, to doskonała opcja na gorące dni. Do pracy co prawda ci się nie przyda (no chyba, że kwestia dress code w twoim biurze to bardzo swobodna historia), ale na wakacje będzie jak znalazł. Na dzień łącz go z klapkami lub espadrylami, kapeluszem oraz koszykiem. Na wieczór z kolei miksuj z sandałami na obcasie lub koturnami.

Podoba ci się ta kreacja? My już od dawna jesteśmy nią zauroczone! 

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN