środa, 8 sierpnia 2018

Zara stworzyła sukienkę, która podzieliła internet

Sporą część projektów z Zary można uznać, że kontrowersyjne. Dlaczego? A chociażby dlatego, że hiszpańska sieciówka nie boi się iść za najgorętszymi trendami, a co za tym idzie, stawiać na jeszcze nieutarte rozwiązania. Jak się to przejawia? W kolorach, printach i fasonach oczywiście. Są więc miłośnicy tych historii, ale nie brakuje również ich krytyków. A sukienka z jesiennej kolekcji odzieżowego giganta jest tego najlepszym przykładem.

Mowa o czekoladowej mini z marszczeniami i bufiastymi rękawami. Perełkę tę znajdziesz na dziale „woman” w pełnej rozmiarówce. Cena? 299 złotych.

I choć mogłoby się wydawać, że kreacja ta ma wszystko, czego potrzeba, by królować w nadchodzącym sezonie – modny kolor oraz nawiązania do lat 80.- okazuje się, że można spotkać wielu, którym zdecydowanie nie przypadła do gustu, co potwierdzają ich negatywne komentarze w sieci.

Nie przeszkadza to jednak it-girls, które coraz chętniej chwalą się tym zakupem na Instagramie. Dowód? Jedno z najnowszych zdjęć Magdaleny Knitter, czyli autorki bloga „Passion4Fashion”, a także założycielki marki Icon.

A ty co sądzisz o tej kreacji? HOT czy not? My zdecydowanie znajdziemy dla niej miejsce w naszej garderobie

fot. zara.com

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN