czwartek, 16 sierpnia 2018

Z sieciówek: buty na jesień do 250 PLN

Zobacz najgorętsze modele na nowy sezon.

fot. Imaxtree

Z sieciówek: buty na jesień 2018/19 do 250 PLN

Większość z nas myślami jest jeszcze na wakacjach. Niestety jednak czas mija nieubłaganie, a co za tym idzie, jesień zbliża się do nas wielkimi krokami. Jedni z tego powodu płaczą, drudzy, tak jak my, cieszą. Dlaczego? Cóż, nowa pora roku równa się nowy sezon.

A skora o świeżych kolekcjach mowa... czy nie uważasz, że pora na uzupełnienie swojej garderoby o aktualne trendy? Jeśli tak, koniecznie rzuć okiem do naszej galerii, gdzie czekają na ciebie najgorętsze modele butów na jesień-zimę 2018/19 i to do 250 złotych.

Jak będziemy chodzić tej jesieni? W naszej garderobie z całą pewnością nie powinno zabraknąć kowbojek. Na jakie modele postawić? Możesz wybrać klasyczne lub błyszczące w stylu Dolce&Gabbana. Ponadto warto zainwestować również w buty z szalenie modnym, zwierzęcym motywem, który na wybiegach lansował między innymi Balenciaga. Nie zapomnij jednak także o białych modelach, które już kolejny sezon będą rządzić na ulicach nie tylko światowych stolic mody, a to za sprawą Prady czy Givenchy.

Jakie jeszcze modele będą HOT tej jesieni? Zapraszamy do oglądania naszej galerii!

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN