poniedziałek, 7 sierpnia 2017

Postaw na błysk!

Zobacz propozycje prosto z wybiegów!

W sezonie jesień - zima 2017/18 projektanci i wielkie domy mody nie przestają inspirować się poprzednimi epokami. Jednym z takich trendów jest metaliczność. To między innymi na wybiegu u Chanel, który zaaranżowany został w stację kosmiczną pojawiły się srebrne propozycje przypominające te z kultowego filmu z końca lat 60. “Barbarella”. W kolekcji na sezon jesień - zima 2017/18 przygotowanej przez Karla Lagerfelda dominuje srebro, ale pojawiają się także zestawy w kolorze metalicznej zieleni. Srebro króluje także na dodatkach - srebrne kozaki z czarnym czubkiem to jeden z hitów tego sezonu - podobne, tylko w nieco bardziej seksownym wydaniu pojawiły się także w kolekcji YSL. U Chanel nie brakuje też srebrnych pikowanych pelerynek, opasek na włosy, a także kultowych modeli torebek.

Nieco bardziej współczesne wydanie srebrnych i złotych stylizacji zobaczyć można było na pokazie Balenciagi. Metaliczne ubrania w stylu lat 90. i 70. uszyte między innymi z lureksu zaprezentowane zostały w kolekcjach Isabel Marant, Michaela Korsa, a także Gucci, które również w swojej kampanii reklamowej nawiązuje do kosmicznej tematyki.

Oczywiście wśród najnowszych propozycji od projektantów nie brakuje również bardziej seksownych propozycji. Sukienki z pazurem, odsłaniające nieco ciała znajdziemy między innymi w kolekcjach Versace, Balmain, czy też wspomnianego już przez nas wcześniej Yves Saint Laurent. Zobacz najciekawsze propozycje z wybiegów.

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN