wtorek, 5 grudnia 2017

Te 7 ubrań cię postarza!

Polecamy od razu usunąć je z garderoby.

fot. Imaxtree

7 ubrań, które dodają lat 

Bądźmy szczere – każda z nas ma w swojej szafie przynajmniej jedną rzecz, którą już dawno trzeba było wyrzucić lub oddać potrzebującym. I o ile chodzi o ulubiony sweterek, który jest już znoszony i trzymamy go z sentymentu lub też obszerną bluzę, pamiątkę z liceum – jesteśmy spokojne, że projekty te nie wychodzą poza twoje cztery ściany. Ale czy zdajesz sobie sprawę, że istnieją też ubrania, które choć są w dobrym stanie, dodają ci lat? Tak, tak, dobrze myślisz – one także powinny przenieść się chociażby na dno twojej garderoby. Jesteś ciekawa, jakie to ciuchy? Już podpowiadamy!

1. Grube materiały? Kierunek kosz.

Tweedowe marynarki, wełniane kamizelki, kraciaste tkaniny (a'la koce) naprawdę nie dodają dziewczęcego wdzięku. Jeśli jednak „mięsisty” żakiet nie daje ci spać po nocach, koniecznie wymierz jak najbardziej oryginalny i nowoczesny wzór (np. z nietypowymi guzikami i w intensywnym kolorze).

2. Workowatym sukienkom i bluzkom mówimy „nie”!

W takich modelach nikt nie prezentuje się dobrze. Jeśli z jakiegoś ważnego powodu, nie chcesz się ich pozbyć, zrób z nich wyłącznie element domowego outfitu.

3. Ziemiste i bure kolory omijaj szerokim łukiem.

Brązowy, ciemno-zielony, musztardowy... te barwy nie tylko dodadzą ci lat, lecz także uwypuklą cienie pod oczami, zaczerwienienia i odbiorą blask twojej cerze.

4. Drobne kwiatki, przypominające wzór z tapety czy wersalki, nie są dobrym pomysłem.

Jeśli twoje ubrania mogłyby współgrać z wyżej wymienionymi elementami, powinno ci to dać do myślenia. A zatem... na dno szafy z nimi!

5. Buty z ortopedyczną podeszwą lub okrągłym czubkiem zostaw starszym paniom.

Tak, wiemy, są superwygodne. Ale to by było tyle.

6. Źle dopasowane spodnie, czyli + 10 do metryki

Postarzają, poszerzają i odejmują stylu...

7. Niemodne torebki, naszyjniki z pereł, bursztyny i poduszki – out!

Czy trzeba tutaj jeszcze coś dodawać? 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN