Tags: buty
wtorek, 10 lipca 2018

4 triki, które mogą ci się przydać, jeśli masz nowe buty

Są naprawdę skuteczne.

fot. Imaxtree

Jak rochodzić nowe buty? 4 triki

Wyobraź sobie taką sytuację: widzisz na wystawie (lub ekranie komputera/telefonu) swoje wymarzone buty. Kupujesz je, zakładasz i... nagle czar pryska. Dlaczego? Cóż, chyba trudno dalej kochać pantofle, które powodują odciski i pęcherze. Czy to „urok” każdej nowej pary? Niekoniecznie, szczególnie, gdy zna się te 4 triki!

1. Daj im czas

Chcesz kupić szpilki na konkretną okazję? Śmiało, tyle tylko, że warto nie robić tego na ostatnią chwilę. Zanim zafundujesz swoim stopom cały wieczór i noc w nowych butach, daj sobie czas, by je „rochodzić”.

2. Postaw na ciepło

Zanim „rozchodzisz” swoje perełki, możesz też im pomóc, traktując je ciepłem. Najpierw załóż grubą skarpetę i załóż nowe buty. Następnie pochodzić w nich trochę po domu. Na koniec, możesz wpuścić również ciepłe powietrze (za pomocą suszarki).

3. Zrób jak gwiazda

Parę dni temu zdradziłyśmy ci trik, który stosuje między innymi Meghan Markle. O czym mowa? Chodzi oczywiście o kupno szpilek o pół rozmiaru większych. Dlaczego? A dlatego, by uniknąć obtarć, a co za tym idzie, i odcisków. Przetestowane na własnej skórze – działa!

4. Złącz palce

Chcesz uniknąć bólu, który serwują nam wysokie obcasy? Połącz ze sobą trzeci i czwarty palec. Brzmi dziwnie, ale to tez skuteczny sposób.

Wypróbujesz?

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN