sobota, 9 czerwca 2018

Codzienne czynności, które przyspieszają pojawianie się zmarszczek

fot. Instagram @vivaluxuryblog

Zmarszczka - na myśl o niej większość kobiet oblewa zimny pot. Nic więc dziwnego, że na pielęgnację cery przeznaczamy wiele czasu i energii. Jednakże pamiętaj, że nawet największe starania czy najdroższe kremy nie pomogą, jeśli wykonujesz pewne czynności, przyspieszające proces starzenia się skóry. O czym konkretnie mowa? Oto lista 5 grzechów głównych, których musisz się wytrzegać, by móc cieszyć się młodzieńczym wyglądem!

1. Zła dieta

Nie od dziś wiadomo, że to co jemy, ma ogromny wpływ na to, jak wyglądamy. Jeśli więc nie chcesz zbyt szybko przywitać się ze zmarszczkami, sięgaj po jak najmniejsze ilości węglowodanów i cukrów. 

2. Sięganie po używki

Alkohol i papierosy źle wpływają na cały organizm. Jednak ich negatywny wpływ najpierw zobaczysz na swojej skórze. 

3. Zapominasz o demakijażu

Błąd, błąd, błąd! Tego grzeszku nie wolno ci popełniać nigdy, ponieważ nie zmywanie makijażu nie tylko przyspiesza proces starzenia się skóry, lecz także może spowodować występowanie niedoskonałości!

4. Niepotrzebna mimika twarzy

Malujesz rzęsy i marszczysz przy tym czoło? Gdy świeci słońce, nie nakładasz na nos okularów przeciwsłonecznych? Napoje pijesz przez słomkę? Często żujesz gumę? Cóż, jesteś właśnie na dobrej drodze do przywitania nowych zmarszczek...

5. Nie stosujesz kremów z filtrem

To największe przestępstwo dla skóry i najszybsza droga do pomarszczonej skóry z przebarwieniami... 

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN