piątek, 6 października 2017

Prosty sposób na modny manicure!

Sprawdź!

fot. materiały prasowe

Naklejki na paznokcie to trend prosto z Los Angeles. Dziewczyny z Kalifornii pokochały je już jakiś czas temu; kolorowe i fantazyjne wzory ozdabiają ich dłonie przez okrągły rok. Wzorzyste paznokcie świetnie sprawdzą się też pod nasza szerokością geograficzną, zwłaszcza jesienią, kiedy szukamy sposobu, aby trochę przełamać szarość panującą za oknem. Geometryczne, w stylu „Gucci girl”, rockowe, a może ultra kobiece lub z motywami Hello Kitty? Wybieraj spośród 200 wzorów!

Naklejki  kalifornijskiej marki NCLA to świetny sposób na oryginalny manicure w 10 minut, ten patent polubiła sama Beyonce. Piosenkarka wraz z NCLA jakiś czas temu zaprojektowała swoją kolekcję naklejek.

Choć może wydawać się to nieprawdopodobne, taki manicure utrzymuje się na paznokciach nawet ponad dwa tygodnie! Ich aplikacja jest szybsza i wygodniejsza niż malowanie paznokci tradycyjnym lakierem, dlatego jest to alternatywa dla osób, które nie lubią czekać aż ich lakier całkowicie wyschnie. Oto kilka porad ekspertki - Jolanty Dąbrowskiej właścicielki warszawskiego salonu Instytut Urody, które sprawią, że wasz naklejkowy manicure będzie perfekcyjny.

Aby nasz manicure z naklejkami był oszałamiający, podczas ich aplikacji należy pamiętać o kilku prostych zasadach. Po pierwsze opiłuj paznokieć i przygotuj płytkę do nałożenia bazy. Następnie przy pomocy drewnianego patyczka nanieś naklejkę na płytkę paznokcia. Kiedy naklejka znajdzie się we właściwej pozycji, naciągaj ją powoli, aż będzie perfekcyjnie przylegać do płytki. Teraz wyrównaj powierzchnię, zaczynając od brzegów. Pamiętaj, że musi być ona idealnie gładka – nie mogą dostać się pod nią pęcherzyki powietrza. Jeśli zauważysz jakieś nierówności - wystarczy, że odkleisz naklejkę i przykleisz ją ponownie.

Kolejnym etapem jest spiłowanie wystającej części naklejki pilniczkiem. By nie uszkodzić nadruku, rób to ruchem do dołu. Na koniec pomaluj paznokcie lakierem nawierzchniowym i gotowe! Pamiętaj, że perfekcyjny efekt uzyskasz jedynie dzięki naklejkom najwyższej jakości, uważaj na tanie podróbki z Chin. W naszym salonie używamy naklejek NCLA, która w swojej ofercie posiada aż kilkaset wzorów samoprzylepnych ozdób na paznokcie.” – radzi Jolanta Dąbrowska.

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN