poniedziałek, 12 lutego 2018

Tę jedną rzecz warto użyć przed nałożeniem korektoru pod oczy

Koszt? 5 złotych!

fot. KAPiF

Jak się pozbyć cieni pod oczami? 

Walka z cieniami pod oczami spędza sen z powiek chyba większości kobiet. I choć na rynku mamy naprawdę wiele preparatów, których głównym zadaniem jest usuwanie sińców, dobrze wiemy, że niewiele z tych kosmetyków spełnia swoją rolę. Czy istnieje więc dla naszego „zmęczonego” spojrzenia jakikolwiek ratunek? Wygląda na to, że właśnie go odkryłyśmy!

Gdzie szukać pomocy? Nie w drogerii, lecz w aptece. O co pytać? O maść arnikową (polecamy markę Elissa). W małym pudełeczku znajdziesz delikatnie pachnący preparat, który warto wklepać pod oczy tuż przed snem. Odradzamy stosowanie go od rana, ponieważ może doprowadzi do „rolowania” się makijażu. Dlaczego warto po niego sięgnąć? Cóż, nie tylko znacząco redukuje sińce, to przy okazji nie rujnuje domowych budżetów. Cena? Około 5 złotych!

Pamiętaj jednak, że w walce z cieniami pod oczami trzeba działać na każdym froncie, tak więc 8 godzin snu i 2 litry wody dziennie będą baaardzo pomocne. Maść arnikowa zmniejsza cienie, lecz samodzielnie nie wygra tej wojny.

Polecamy ten HOT produkt!

PS. Wygląda na to, że natura potrafi jednak działać cuda... ;) 

PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, STRADIVARIUS - 139 PLN
Torebka, MANGO - 49.90 PLN