poniedziałek, 16 kwietnia 2018

[Wybór redakcji] Pomadka, która nigdy Cię nie zawiedzie!

Ani w pracy, ani na randce!

Fot. iStock

Do pracy lubimy malować usta neutralnymi i uniwersalnymi odcieniami nude, czasem stawiamy na soczyste czerwienie. A kiedy naprawdę chcemy zaszaleć, gramy fioletami, a nawet granatami.  W nasze ręce wpadły ostatnio szminki AVON w kolorach, które najbardziej lubimy. Już za jednym pociągnięciem osiągamy intensywny kolor, który utrzymuje się wiele godzin. W czym tkwi sekret tych pomadek?

AVON sprawdza się na ustach

Nowa szminka AVON „Moc Koloru” zawiera bazę wzmacniającą odcień i trwałość. Już w pierwszej warstwie uzyskasz dwa razy więcej koloru niż w klasycznych szminkach AVON. Baza zapewnia niesamowitą trwałość przez cały dzień, a usta są idealnie gładkie, miękkie i nawilżone. Szminka jest dostępna w 17 najmodniejszych odcieniach – od klasycznego nude i czerwieni, po intrygujące fiolety i zaskakujący granat.

Fot. materiały prasowe

 

Polki w ogniu pytań od… Huberta Urbańskiego

Czy ta sama szminka sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas romantycznej kolacji? Który tusz dodaje rzęsom objętości i sprawi, że będziesz uwodzić spojrzeniem? A może jak w ciągu jednej chwili znaleźć się w Rzymie i zostać tam na dłużej? Na te i inne pytania odpowiedź poznał ekspert od zadawania pytań, Hubert Urbański.

Fot. materiały prasowe

Sprawdzając markę AVON, przekonałem się, że Polki doskonale wiedzą czego chcą, jakie są ich pragnienia i czego wymagają od marki kosmetycznej. Bardzo dobrze znają produkty AVON i doceniają ich wysoką jakość. Rozmawiając o kosmetykach, ani razu nie poprosiły o koło ratunkowe  – mówi Hubert Urbański.

Szminka AVON mark. „Moc koloru” dostępna jest na avon.pl, u Konsultantek i w AVON Studio w warszawskich Złotych tarasach w cenie od 15,99 zł

Materiał promocyjny

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN