środa, 5 września 2018

Fryzurowe HOT trendy na sezon jesień-zima 2018/2019

Zdaniem stylisty marki KEVIN.MURPHY.

fot. materiały prasowe / kolaż własny

Stylizacje fryzur na jesień-zimę 2018/2019: wolno nam więcej!

W tym sezonie styliści fryzur, zamiast narzucać nam określony kierunek, dają nam wolną rękę w kreowaniu własnego, indywidualnego stylu. Dla wyeksponowania naszej osobowości, fryzjer sesyjny, Irek Klembokowski, podsuwa nam kilka inspiracji.

 

Stylizacja i cięcia

Bo najważniejszy jest indywidualny styl i ekspresja własnej osobowości! Fryzurą manifestujemy swój charakter i dodajemy sobie pewności siebie. Tak naprawę fryzura określa nas w równym stopniu, co strój, dlatego mocno zachęcamy wszystkich, by pokochali swój wygląd!

Najważniejsze to podkreślić naturalny kształt włosów produktami, które dodadzą im tekstury oraz uwydatnią nasze naturalne, lekkie i delikatne fale. Cel? Włosy z charakterem i pełne życia. Naturalność i luz – to właśnie te dwie cechy definiują najmodniejsze teraz upięcia.

 

fot. materiały prasowe

 

Królują krótkie cięcia w stylu pixie cut, które dodają fryzurze dynamiki i jednocześnie wyglądają bardzo dziewczęco. Taka długość jest nie tylko praktyczna, ale jednocześnie niezwykle elegancka. Posiadaczki długich włosów nie muszą jednak psychicznie nastawiać się na drastyczną zmianę fryzury. Jeżeli lubicie i lepiej czujecie się z długimi włosami, postarajcie się jedynie, aby Wasza były one dopasowane do kształtu twarzy i jak najbardziej naturalne.

 

fot. materiały prasowe

 

Koloryzacja

Stawiamy na kolory ziemi. Brązy wzbogacamy złotymi tonami i nutami czekolady, by stały się lekkie i miękkie. Blondy pojaśniamy ciepłymi refleksami brzoskwini, moreli, wanilii czy toffi. W sezonie jesienno-zimowym zdecydowanie więc ocieplamy swój wizerunek i odchodzimy od zimnych szarości i tonów popielatych. Na absolutnym topie są również miedzie – wśród nich wybierajmy lekko przygaszone, miękkie i naturalne ich tonacje. Pamietajcie – stawiamy na naturalność! Odcienie z palety miedzianej ocieplamy złotymi nutami, aby uzyskać efekt naturalnej poświaty.

fot. materiały prasowe

 

W październiku nasz wybór pada na kosmetyki z różowej serii KEVIN.MURPHY, ponieważ wspierają walkę z rakiem piersi. Zdecydowanie wspieramy tę inicjatywę!

 

fot. materiały prasowe

 

Kosmetyki z różowej serii KEVIN.MURPHY dostępne są w salonach i na hair2go.pl.

 

Zobacz produkty z różowej serii:

Materiał promocyjny

Polecane wideo


PODOBNE ARTYKUŁY

#hotzakup

#hotzakup

Top, ZARA - 99,90 PLN
Buty, MANGO - 89.90 PLN
Torebka, STRADIVARIUS - 79.90 PLN